1119 Dolara Android İşletim Sistemli Müzik Çalar (Sony Walkman NW-ZX2)

0
480

sony-walkman-nw-zx2-01-muhyal.com
Merhabalar,

Bugün sizlere ağzınızı açık bırakacak bir cihaz dan bahsedeceğim cihazın ismi Sony Walkman NW-ZX2 alışık olduğumuz müzik oynatıcıların aksine inanılmaz bir fiyatla piyasa sürülen cihaz Android işletim sistemini kullanmakta.

Kullanıcılarına mükemmel ses deneyimini yaşatmak isteyen Sony kalitesini ortaya koyarak inanılmaz ses deneyimi sunan NW-ZX2 ile bizlerin karşısına çıkmış durumda Sony nin yeni PHA-1A kulaklığı ile birlikte gelen cihazın fiyatı dudak uçuklatsada müzik tutkunlarının ilgi odağı olmuş durumda.

Yüksek bir ses deneyimi sunan müzik çalar sunduğu yüksek sesin yanında ses kalitesini de yüksek seviyede tutmuş durumda (192 kHz/24 bit)

Yan bölümünde güç, ses açma kısma ve medya butonlarının dışında buton bulunmayan müzik çalar 3.5mm standart kulaklık jakı girişi ve micro sd kart kullanımını da desteklemekte.

sony-walkman-nw-zx2-02-muhyal.com

Android Jelly Bean 4.2 ile beraber satışa sunulmuş olan cihazın en büyük eksiği bu bence, neredeyse 2 yıllık bir işletim sistemi olan Jelly Bean işletim sistemi bana göre bir hayal kırıklığı.

Ancak bir müzik çalar da önemli olanın ses kalitesi ve yüksekliği olduğu göz önüne alınırsa başarılı olarak sınıflandırabiliriz.

Sizde bu müzik çalar için görüşlerinizi bizimle yorum yazarak paylaşabilirsiniz.