LiveBoot - muhyal.com

Merhabalar, bu konumuzda sizlere benimde çok hoşuma giden bir uygulamadan bahsedeceğim. Bir kaç gün önceki Android cihazınız için yeni bir açılış animasyonuna ne dersiniz? [Tüm cihazlar için] başlıklı konumda standart açılış animasyonlarından sıkılan kişiler için bir çözüm yolu sunmuştum.

Evet bundan da sıkıldım ve XDA Developers forumlarında  gezinirken bu uygulama dikkatimi çekti.

Uygulamanın geliştiricisi de oldukça tanıdıktı tabii ki ChainFire. Kendisine çok teşekkür ediyorum gerçekten çok bir uygulama olmuş.

Şu an ikinci bilgisayarımda kullandığım Linux türevi Ubuntu işletim sistemi edasında açılıyor artık Android cihazım ve bunun sizinde ilginizi çekebileceğini düşündüğüm için paylaşmaya karar verdim. İnanın çok hoşunuza gidecek hatta hayal edin bir minibüste, otobüste telefonunuzu kapatıp açtığınızı… Sanki CIA peşinizde gibi yanınızdaki kişilerin gözü telefonunuza takılacaktır eminim. Türkiye burası, dikkatli olun sizi atmasınlar aşağı 🙂

Unutmadan tekrar belirteyim başlığa ek olarak uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınızda root haklarına sahip olmalısınız.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Uyarı: Bu uygulama yalnızca root uygulaması olduğu çalışmaz aynı zamanda cihazınızda SuperSU uygulamasının 2.40 ya da daha üzeri sürümü gereklidir.

Nasıl yüklerim?

  1. Yukarıdan ilgili uygulama sürümünü yükleyin.
  2. Daha sonra cihazınızın menüsünden LiveBoot uygulamasını açın.
  3. Uygulama sizden root yetkileri için isteyecektir. İzin vermeniz gerekiyor bu adımda.
  4. Daha sonra gerekli bir kaç dosyanın kurulumu için sizden izin isteyecektir yine buna da install butonu ile izin verin.
  5. Yükleme işlemi tavsiyemiz olarak cihazınızı bir defa yeniden başlatabilirsiniz 😉

 

Uygulamanın nasıl çalıştığını merak mı ediyorsunuz?