Android Dosya Gizleme Uygulaması: Hide It Pro (Ücretsiz)

0
2390

hide-it-pro-muhyal.com

Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere bir çoğunuzun istediği gibi başkalarının görmesini istemediğiniz medya dosyalarını sadece sizin veya sizin istediğiniz kişilerin görmesine olanak sağlayan uygulamadan bahsedeceğiz.

Uygulamamızın ismi Hide İt Pro

Dışarıdan bakıldığı zaman bir ses ayarlama uygulaması gibi gözüken Hide İt Pro gizli olarak açılan bir panelle resim, video, uygulama ve mesajlarınızı gizlemenize olanak sağlıyor.

Gizlenen medya içerikleri galeri veya mesajlaşma gibi yerlerden kalkıp sadece Hide İt Pro uygulaması kullanılarak giriş yapılabilir hale geliyor.

Uygulamanın kullanımına gelir isek:  

Google Play bağıntısından indirdiğimiz uygulamamızı açtığımız zaman karşımıza telefonumuzdaki ses seviyelerini ayarlayabileceğiniz bir panel geliyor.

hide-it-pro-muhyal.com

Ancak Audio Manager yazısı üzerine dokunup 1-2 saniye bekledikten sonra karşımıza böyle bir ekran geliyor.

hide-it-pro-muhyal.com-2

Bu bölümde bu alana tıkladıkdan sonra gizli içeriklere giriş yapmamız için kullanacağımız bir parola oluşturmamız isteniyor, şifremizi yazdıktan sonra kurulum işlemi tamamlanmış oluyor. Medya dosyalarımızı gizlemek için ise galeride görüntülemekte olduğumuz bir medyayı paylaş deyip Audio Manager uygulamasını seçerseniz medyanız gizlenmiş ve galeriden ulaşılamaz hale gelir.

Uygulamayı indirebileceğiniz link ise:

Google Play’de Hide İt Pro uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.