AndroNetwork'den Çaylı, Türkülü Çevrimiçi Teknik Servis Hizmeti

Merhaba arkadaşlar uzun süredir bu konu hep aklımdaydı ancak benim teknik servis bilgim yeterli düzeyde olmadığı için bir türlü hayata geçirememiştim. Ancak geçtiğimiz hafta yegane dostum İbrahim askerden döndü ve bir akşam oturduğumuzda bu konudan ona da biraz bahsettim ve neden olmasın dedi. Kendisi daha önce KVK ve Teleservice firmalarında level 3 teknik servis personelliği yapmış hepsi bir kenara gerek insanlığıyla gerekse benim görüşüm türk işi ustalığıyla bu işin piri birisi. Tabii ki can dostum olmasının yanında bu iş içinde biçilmiş kaftan 🙂 Şimdi konumuza dönersek.. Asıl mesele bir telefonunuz var ve Allah korusun kazara düşürdünüz kırdınız 🙁 Ekran ya da dokunmatik ön camı kırıldı (Yani ekranınız kırık ama ekran dokunmatiğiniz çalışıyor..) Normal şartlarda bu tercihinize göre değişiklik gösterebilir tabii ama yetkili servise götürdüğünüzde şu an için ortalama 450-500 TL gibi rakamlara komple ekran değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece ön cam değişimini hiç bir servis yapmamakta. Dışarıda özel bir servise götürdüğünüzde ise ortalama benim pazar araştırmama göre yine en az 300 TL gibi rakamlar isteniyor. Bu da yan sanayi dediğimiz ekranlar için geçerli. Yani gözle görülür bir düzeyde renk ve kalite kaybı demek. Ekleme yaparsam fonksiyon kaybı demek. Örn. Avuç içi ile ekran görüntüsü alma ya da çoklu dokunmatik desteği gibi.. Peki biz ne yapıyoruz? Bundan öncelikle bize biraz bahsediyorsunuz. Sorununuz tam olarak nedir? Hangi parçanın değişmesi gerekiyor? Biz size bu hizmeti sıfır kalite kaybı, sıfır fonksiyon kaybı ile sunuyoruz. Daha doğrusu İbrahim sunuyor. Tüm parçalar en iyi kalitede yurt dışından getirilecektir. Popüler tüm cihazların (Samsung Galaxy S3, S4, Note 2, Note 3 ve fazlası..) parçalarından elimizde şu an için ikişer adet mevcuttur.

Cihazınız siz çayınızı yudumlarken, tamamen sıcacık ev ortamında biz bir demlik daha demlerken, türküler eşliğinde en mükemmel işçilikle kullanımınıza hazır hale gelecektir 🙂

Yapmanız gereken tek şey cihazınızın sorunundan/probleminden bize biraz detaylı olarak bahsetmeniz. Biz size maksimum 1-2 saat içerisinde dönüş yapacağız ve size bir fiyat vereceğiz. Sizde kabul ederseniz banka hesap bilgilerimiz ile ödemenizi yapıp, cihazınızı kargo ile bize gönderiyorsunuz. Cihazınız bize ulaştıktan maksimum 1 gün sonra kullanımınıza hazır bir şekilde tekrar kargolanmış olacak. Kargo ücretinin bize gelişi size, size gelişi ise bize ait olacak. Cihazınız bizim tarafımızdan her zaman sigortalı olarak kargolanacaktır.

Güven konusuna gelince ise sitemizi biraz gezmeniz yardımcı olacaktır umuyorum ki, olmaz ise Allah yardımcınız olsun ne diyelim.

*Alttaki bağlantıları lütfen sadece Teknik Servis Talebi için kullanın. Diğer konular için AndroBlog ya da AndroForum sayfalarımızı kullanın.

Teknik Servis Sayfamıza şu adresten ulaşabilirsiniz.
AndroNetwork: Teknik Servis Merkezi
Bir talep ekle seçeneğini kullanarak bize teknik servis talebi oluşturabilirsiniz.

Banka Hesap Bilgilerimize şu adresten ulaşabilirsiniz.
Banka Hesap Bilgilerimiz

Aklınıza takılan kısım ya da merak ettikleriniz var ise lütfen bunu bizimle yorum kısmından paylaşmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla.

Comments are closed.