Binlerce Android Duvar Kağıdı: ZEDGE (Ücretsiz)

0
2202

Android-Duvar-Kagitlari-muhyal.com
Merhaba arkadaşlar,bu yazımızda sizlere 1 yıldan uzun süredir kullandığım bir uygulamadan bahsedeceğim.

Uygulamamızın ismi ZEDGE, uygulama bizlere binlerce hareketli hareketsiz onlarca kategoride duvar kağıdını sunuyor,ayrı olarak zil sesleri veya uygulama-oyun gibi indirme seçenekleri mevcut.

Uygulama şuan Google Play’de 100 Milyonu aşkın indirmeye ve 4,5 puan oranına sahip. Peki bu uygulamayı bu kadar mükemmel yapan şey ne diye merak edebilirsiniz, siz değerli AndroNetwork takipçileri için ZEDGE’nin nasıl bu kadar sevildiğini anlatacağız kim bilir belki sizde ZEDGE’den başka bir yerden duvar kağıdı alamaz olursunuz 🙂

Öncelikle uygulamayı bu kadar yükselten şey kullanıcı isteklerine hitap etmesi ve gerçekten güzel duvar kağıtlarını sunması.

ZEDGE kullanıcı görüşüne gerçekten önem vermekte. İnsanların indirdiği, görüş belirttiği içerikler derecelerine göre sıralanıyor ve sanki elle seçilmiş gibi karşınıza çok güzel bir duvar kağıdı ve zil sesi arşivi çıkıyor.

ZEDGE yi 2. olarak bu kadar yükselten şey ise kullanıcı dostu arayüzüdür, istediğiniz içeriği çok kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz yaşayacağınız tek sorun birbirinden güzel duvar kağıtları arasında seçim yapmak olacaktır.

Ayrıca ZEDGE’nin çok güzel bir özelliği ise duvar kağıtlarının tamamen telefonunuzun boyutlarıyla uyumlu olması yani her telefondan girdiğinizde karşınıza aynı bir önerilen ekranı gelmiyor, uygulama sizin telefonunuz özelliklerine modeline göre size duvar kağıtları önermekte.

Mesela Nexus 4 model telefonumdan ZEDGE uygulamasına giriş yaptığım zaman karşıma çıkan ekran şu şekilde olmaktadır.

zedge-muhyal.com Gördüğünüz gibi uygulama benim telefon model ve ekran boyutuna göre duvar kağıtlarını benim önüme getirmiş durumda ancak başka bir telefondan giriş yaptığımızda başka seçenekler sunacaktır.

Beğendiğiniz duvar kağıtlarının veya zil seslerinin üstüne tıkladıktan sonra Download diyerek indirebilirsiniz, duvar kağıdı indiği zaman Set diyerek uğraşmadan ana ekran görünüşünü değiştirebilirsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de ZEDGE uygulaması.

iTunes’da ZEDGE uygulaması

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir