Destek Forumları açıldı! Yoksa desteğe ihtiyacınız mı var?

2
31

destekforumlaricom

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere bir anlatım yapmayacağım uzun zamandır düşündüğüm bir projemi hayata geçireceğiz. Bir çoğunuz az çok bizi tanıyordur. Biz bu serüvene ilk olarak Android ile başladık ancak bir zaman sonra gördüm ki belirli konularda eksik kalıyoruz. Örneğin; Bir çok kullanıcı kendi sitesini ya da kendi sunucusunu kurmak istiyor. Türkiye pazarında web hosting fiyatlarını herkes biliyor ve bir çok kullanıcı bu nedenle belki geleceklerindeki kendi çok kullanıcılı sitelerinden vazgeçmiş oluyor. Artık sadece 5$ gibi bir rakam ödeyip (Bize değil DigitalOcean, Linode, OVH gibi VPS firmalarına) kendi VPS’inizi kurup yönetebileceksiniz.

İşte biz bu sömürünün önüne geçmeye çalışacağız size bu yolda destek olarak. Şimdiye kadar kendim bile bir çok konuda sırf aklıma gelmediği için bir çok kez Google üzerinden belirli sorunlarda arama yapmışımdır. Ancak şimdi tam tersini yapacağım. Aklınıza gelebilecek her konuda (Özellikle Linux ve sunucular konusunda) bir not defteri olarak tutacağım Destek Forumları‘nı sizlere duyurmaktan gurur duyuyorum. Sizde bu konuda bana destek olmak isterseniz, kendinize güveniyorsanız beklerim.

Unutmayın biz bir aileyiz ve biz kendimizi karşılık beklemeden kendi vaktimizden vazgeçip insanlara yardımcı olmaya adadık. Bir göz atmanızı tavsiye ederim. İlginiz için teşekkür eder, güzel bir gün geçirmenizi dilerim. Yağmurun tadını çıkartın (Artık her ne kadar eskisi gibi toprak kokusu alamasak ta..).

Destek Forumları adresini ziyaret etmek için tıklayın.

Sistem bilgileri (VPS):

  • Yazılım: Discourse (Bu konuda büyük bir Türkçe kaynak olmayı amaçlıyoruz.)
  • İşletim sistemi: Ubuntu 14.04 LTS x64
  • RAM: 4 GB
  • İşlemci çekirdeği: 4 sanal

Bir ay içerisinde kendi sunucusuna geçecektir, henüz beta aşamasındadır.

2 YORUMLAR

Comments are closed.