Dünyaya Virüsünüzü Yayın: Plague Inc.

2
493

plague-inc-muhyal-androblog-andronetwork
Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere Dünyaya ya kendi virüsünüzü yaymanıza olanak sağlayan bir oyundan bahsedeceğim.

Oyunumuzun ismi Plague Inc.

Oyun tamamen sizin kontrolünüzde olan bir virüsü Dünyaya yayma ya çalışmanızdan ibaret. Bunu gerçekleştirmek için tabiikide taktikler, taktikler ve taktikler gerekiyor.

Oyunu açtığınız zaman sizlere virüsünüzü başlatmak için bir ülke seçmeniz isteniyor, karşınızdaki Dünya haritasında bir ülkeye başlayarak virüsünüzü yaymaya başlayabilirsiniz ancak size tavsiyemiz ulaşımın rahat olduğu bol bol hava alanı ve deniz yolu olan bir yerde virüsünüzü yaymaya çalışmanız.

Tabiiki de sadece virüsü başlatmakla iş bitmiyor, virüsün nasıl yayılacağını nasıl semptomlar göstereceğini ver dayanıklılığı ayarlamanız gerekir, ayrıca virüsünüz yayıldıkça bilim adamları sürekli olarak kürler üretmeye başlayacaklardır bunları sabote etmez iseniz virüsün kürünün gelişim hızı artacaktır ve en sonunda virüsünüz silinecek ve kaybedeceksinizdir.

Oyun Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti ve Ebola salgınının baş göstermesiyle birlikte oldukça tutulur bir oyun olmaya başladı, verilen bilgilere göre oyun 1 hafta içerisinde 430 bin indirilme sayısına ulaşmış durumda.

4 milyon kullanıcısının olduğu tahmin edilen oyun gittikçe popülerliğini arttırmakta.

Güzel bir hikayesinin olduğunu düşündüğüm oyun (Virüsün ele geçirdiği hükümetlerin düşmesi, anarşi vs.) çoklu moduyla da farklı deneyimler sunmakta ancak bu modlara ulaşabilmek için oyunun paralı versiyonunu satın almanız gerekmekte.

Oyunun tanıtım videosu şu şekilde.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de Plague Inc uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.

 

 

2 YORUMLAR

Comments are closed.