Galaxy Note 3 SM-N900 Resmi Android 4.4.2 KitKat Güncelleme Rehberi

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz hafta içerisinde Note 3 N9005 ve S4 LTE I9505 modelleri için Android 4.4.2 KitKat Resmi Samsung sürümlerinin sızdırıldığını belki okumuşsunuzdur sitede. Şimdi ise Note 3 SM-N900 modeli için sızdırılan Resmi Android 4.4.2 sürümünü paylaşacağım sizlerle.

Unutmayın! Bu yazılım resmi ön sürüm olarakta sayılabilir. Samsung tarafından çıkarılan ve sızdırılan bu yazılım cihazınızın garanti sayacını artırmaz. Bu nedenle garanti dışı kalmazsınız. Ancak unutmayın ki uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

Sürüm dosyaları:

Sürüm dosyasını yüklemek için gerekli programlar:
Nasıl Yüklerim:
  1. İlk olarak yukarıdaki sızdırılan resmi sürümlerden birisini indirin.
  2. Daha sonra SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip dosyasını indirin ve bilgisayarınıza kurun.
  3. İndirdiğiniz resmi sürüm dosyasını masaüstünüze çıkartın ve telefonunuzu kapatın.
  4. Telefonunuzu ses kısma+güç+home tuşlarına basarak download modunda açın ve bilgisayarınıza bağlayın. Warning!! uyarısı alırsanız ses açma tuşuna bir defa basarsınız.
  5. Odin programını .zip uzantılı dosyadan çıkartın ve Odin3 v3.09.exe dosyasının üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
  6. ID:COM kısmında cihazınız görüldüyse işleme devam edebilirsiniz.
  7. AP kısmından sürüm dosyasını seçin ve START butonu ile işlemi başlatın ve ID:COM kısmı yeşil PASS olana kadar cihazınıza ya da işleme müdahale etmeyin.

Tebrikler, herhangi bir sorun çıkmadıysa SM-N900 Note 3‘ünüzü başarılı bir şekilde Android 4.4.2 KitKat sürümüne güncellediniz. Herhangi bir sorun oluşması halinde bunu bizimle aşağıdaki yorum formundan paylaşmaktan çekinmeyin.

13 YORUMLAR

  1. telefonum sm n900 ben 5.0 lolipop guncelleme yapmıştım odin ile tekrar eski sürüme dönmek istiyorum telefonum suan rootsuz bu yukarıda ki program ile takrar orjinal sürümü yukleye bilirim dimi lolipop sanki biraz kasiyo gibi geldi de lolipopuda zaten senin sayende atmistim…

  2. Teşekkür ederim bir şey daha soracağım konu ile 4.4.2 mi yoksa 4.4.4 mu yuklesem senin görüşün nedir şimdiden teşekkür ederim

  3. Zamanınızı alıyorum kusura bakmayın ben yukarıda verdiğiniz sürümleri değilde sammobile den sürüm indirip yapsam olur mu yukaridakinde bir sürü şey istiyoda sammobile üyeyim oradan indire biliyorum?

Comments are closed.