Philz_Touch_Recovery_Samsung_Galaxy_S4_muhyal.com

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda başlıktada belirttiğimiz geçtiğimiz gün yayınladığımız Android 5.0.1 Lollipop sürümünü yüklediğimiz Galaxy S4 GT-I9500 cihazımıza nasıl özel CWM Advanced Edition / PhilZ Touch 6.48.4 (libtouch_gui 1.30) sürümünü (Dokunmatik arayüze sahip) yani kısaca CWM Recovery 6.0.5.0 yükleyebileceğimizi öğreneceğiz.

Unutmayın! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

İndirmeniz gereken dosyalar:

Tüm işlemler öncesi telefonunuzun USB sürücülerini aşağıdan indirin, yükleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Alttaki dosyayı bilgisayarınıza indirin ve olduğu gibi bırakın. (Açılan ekranda 10 saniye beklemeniz indirme işleminin başlaması için yeterli olacaktır.)

İndirme adresleri:

Nasıl yüklerim:

  1. İndirmiş olduğunuz Odin v3.10.0 programını boş bir alana çıkartın.
  2. Telefonunuzu kapatın ve ses kısma+güç+home tuşlarına basılı tutarak tekrar açın.
  3. Warning!! uyarısı geldiğinde bir defa ses açma tuşuna basarak telefonunuzu download moduna alın ve bilgisayarınıza bağlayın.
  4. Odin v3.10.0 programını çalıştırın ve ID:COM kısmında cihazınızın görünmesini bekleyin.
  5. Added! uyarısını ve cihazınızı ID:COM kısmında gördükten sonra AP kısmından philz_touch_6.x.x-x.tar.md5 dosyasını seçin ve START butonu ile işlemi başlatın.
  6. Telefonunuz yeniden açılana kadar bekleyin. Telefonunuz açıldıktan sonra tekrar kapatıp bu defa ses açma+güç+home tuşlarına birlikte basarak CWM Recovery 6.0.5.0 menüsüne giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri sırasıyla ve hatasız olarak gerçekleştirdiğinizde işlem başarıyla sonuçlanacaktır. Aksi bir durumla karşılaştığınızda AndroNetwork Forumdan ulaşmaktan lütfen çekinmeyin. Kolay gelsin.

Ayrıca bakınız:

6 YORUMLAR

  1. Kardeşim belki işine yarar I9500 modellerde rusia romunu yukleyince su gibi şarj gidiyor . Yapmanız gereken telefonu kapatıp %80 şarj edin . Telfonu açın ve *#0228# yi arayıın karşına siyah ekran gelecek orada alt taraftaki yazıya tıklıyoruz ekran kapanıyor sonra telefonu reslediğimizde şarj sorunu ortadan kalkıyor …

  2. herşeyi aynen yapıyorum ses kısma home güç tuşuna basıyorum orjinal recovery geliyor

  3. Kardeş bu recovery yi yükledikten sonra rom flashlamak için rootlamaya gerek yok demi?

Comments are closed.