CF-Auto-Root-muhyal.com

 

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda yer alan adımlar ile bu gün paylaşmış olduğum Galaxy S5 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi [SM-G900F – XEO & Uluslararası – G900FXXU1BNL2] başlıklı konumuzdaki Galaxy S5 SM-G900F modeli için Android 5.0 Lollipop sürümüne nasıl root haklarını atayabileceğimizi anlatacağım. Kolay gelsin.

Sistem gereksinimleri:

  • CWM ya da TWRP yüklü bir Galaxy S5 SM-G900F modeli cihaz

Yasal uyarı! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

Tam konuyu AndroNetwork Forum’da görüntülemek için tıklayınız.

10 YORUMLAR

  1. Merhaba yükleme yaparken süpersu uygulamasını e: error hatası alıyorum başarız oluyor telefon açılmıyor uygulamalar durduruldu hatası çıkıyor.

  2. kurdum telefon rootlu gözüküyor ama xmodgames kullanamıyorum rootla ilgili problem var diyor

  3. merhaba ben s5 kullanıyorum dün lollipopa yükselttim ama hiç memnun değilim çok aşırı ısınıyo telefon ve şarjı cidden yarım günde bitiyo teknik servis biz android sürümnde eskisini yükleyemiyoruz dedi root atma işleminde de çok iyi bilen birinin yapması önerildi korkuyorum telefonun çökme ihtimaline karşı ama 4.4.2 den keşke hiç yükseltmeseydm çokk pişmanım kendim yapmaya çalışırsam telefonun çökme olasılığı ne kadr hiç kullanasım gelmiyo telefondan nefrt ettm yardmcı olursanız çk svnrm .s.s.s.s

Comments are closed.