Galaxy S6 SM-G920F Root Rehberi (Uluslararası versiyon – CF-Auto-Root)

0
431

samsung-galaxy-s6

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Samsung’un yeni amiral gemisinin uluslararası versiyonu olan Galaxy S6 SM-G920F modeline nasıl root haklarını atayabileceğimizi anlatacağım. Şimdiden kolay gelsin.

Yasal uyarı! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

İndirmeniz gereken root dosyası:

Root dosyasını cihazımıza yüklemek için gerekli olan Odin ve USB sürücüleri:

İşlem adımları:

  1. İndirmiş olduğunuz root dosyasını boş bir alana çıkartın.
  2. Yine indirmiş olduğunuz Odin programını boş bir alana çıkartın, çalıştırın ve AP kısmından önceki adımda çıkartmış olduğunuz klasör içerisinde yer alan .tar.md5 uzantılı root dosyasını seçin.
  3. Daha sonra telefonunuzu tamamen kapatın.
  4. Şimdi ses kısma+güç+orta tuş kombinasyonunu kullanarak cihazınızı download modunda tekrar açın.
  5. Cihazınızı kendi orijinal USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın.
  6. Odin ekranınında cihazınızı gördüğünüzde START butonu ile işlemi başlatın.
  7. İşlem bittiğinde cihazınızın bilgisayarınız ile olan bağlantısını kesin.

Yukarıdaki işlemleri sırasıyla ve hatasız olarak gerçekleştirdiğinizde işlem başarıyla sonuçlanacaktır. Aksi bir durumla karşılaştığınızda AndroNetwork Forum üzerinde yer alan konudan bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.