waverun-muhyal.comMerhabalar,

Bu yazımızda bir oyun tanıtımıyla karşınızdayım, oyunun ismi WaveRun.

Bir strateji oyunu olan oyun Google Play’e henüz yeni eklenmesine rağmen oldukça sevilmiş durumda, oyun tamamen strateji üzerine kurulmuş durumda şans falan bir yere kadar yani.

Oyun 2 adet birbirine paralel düzgün olmayan çizgilerin arasında hareket eden kayan yıldız tarzında bir cismin kontrolüyle oynanmakta, ekrana her dokunduğunuz da yönettiğiniz kayan yıldız şeklindeki cisim karşı tarafa geçiş yapmakta.

Oyundaki amaç kırmızı çizgilere dokunmadan olabildiğince yeşil yıldızları toplayarak en uzun mesafeyi katetmek, başlarda insanın siniri bozan oyun sonlarda ise telefonu elinizden bırakamama sebebiniz oluyor 🙂

waverun-muhyal.com-2

Ayrı olarak oyundaki müzikler ve ses efektleri gayet başarılı, oyun oynarken tek sorun sürekli çıkmakta olan reklamlar, ancak korkmanıza gerek yok uygulama indirirken sizden herhangi bir izin istemiyor yani telefonunuza bulaşabilecek sürekli bildirim veren virüslere sebebiyet vermiyor.

waverun-muhyal.com-3

Benim sizlere tavsiyem oyunu interneti kapatarak oynamanız.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de WaweRun uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir