Güzel Bir Yarış Oyunu: Asphalt Overdrive

0
930

Asphalt-Overdrive-muhyal-androblog-andronetwork
Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere çoğunuzun bildiği Gameloft firmasının en iyi serilerinden bir oyununu tanıtacağız, oyunumuzun ismi Asphalt Overdrive.

Oyunun grafikleri gerçekten bu tarz oyunlara göre kalitesini konuşturmuş durumda, oyunda normal seriye göre büyük farklar mevcut bana göre en büyük farklılık ise normal seride alışık olduğumuz yepyeni arabaları değil 80 model arabaları kullanacak olmamız.

Ayrı olarak oyunumuz alışık olduğumuz bir şekilde telefonu yatay olarak değil dikey olarak tutarak oynanmakta.

Oyun da kısa olarak amacımız ekranın herhangi bir yerinde parmağımızı sola veya sağa sürükleyerek önümüze çıkan engelleri atlatmak.

Oyuna başladığınız zamanda bir banka soygunundan kaçıyorsunuz ve amacınız peşinizde ki polisleri atlatmak oluyor, polisleri atlatmak için nitro eklentilerini almayı sakın unutmayın 🙂

İsterseniz çetelere katılabileceğiniz oyunda arabanızı modifiye ederek gücünüze güç katabilirsiniz.

Birçok seçeneğinizin bulunduğu oyunda isterseniz bir yıkıma katılabilir, polislerden kaçabilir veya akrobatik hareketler yaparak rakiplerinize göz dağı verebilirsiniz 😉

Bol bol aksiyonun ve heyecanın olduğu oyun araba seçenekleri, grafikleri ve hikayesi ile bizden tam puan almış durumda.

Oyunun daha ayrıntılı oynanışını bu video ile birlikte izleyebilirsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de Asphalt Overdrive uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.