Mac için AdGuard, macOS için özel olarak tasarlanan dünyanın ilk bağımsız reklam engelleyicisidir. Herhangi bir tarayıcı eklentisinden daha fazlasını yapar: tüm tarayıcılarda ve hatta diğer uygulamalarda her türlü reklamı engeller ve gizliliğinizi korur.

Neden AdGuard’ı seçmeliyim?

Etkili reklam engelleme: AdGuard her türlü reklamı engeller. Açılır pencereleri, video reklamları, afişleri ve benzerleri — hepsini engeller. Kendini hissettirmeden işini yapan filtreleme ve kozmetik işleme sayesinde girdiğiniz sayfalarda göreceğiniz tek şey sadece asıl içeriktir.

Güvenli internet deneyimi: iMac bilgisayarlar, kötü amaçlı yazılımlara karşı daha az hassastırlar, ancak muhtemel tehditleri görmezden gelmek yanlıştır. İnternet’te hâlâ çok sayıda kimlik hırsızlığı sitesi ve hileli web sitesi var, AdGuard onlardan sizi koruyacaktır.

Gizlilik koruması: AdGuard, AdGuard ekibi tarafından tasarlanan özel Casusluk engelleme filtresi sayesinde sizi izleyen tüm izleyicilere ve analitik sistemlere karşı savaşıyor. Özel verilerinizi çalmaya çalışan tüm bilinen çevrimiçi sistemlere karşı kullanılan kuralların listesini tutar.

Uygulamalarda reklam engelleme: Size sürekli reklamlar göstermesine rağmen vazgeçemediğiniz pek çok harika uygulama var. AdGuard, Mac’inizde yüklü herhangi bir uygulamanın trafiğini filtrelemek için bir seçenek sunar ve her iki tarafta da en iyisine sahip olmanızı sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here