Virtual-Table-Tennis-muhyal-androblog-andronetwork

Merhabalar, bu yazımızda sizlere güzel bir oyundan bahsedeceğiz,oyunun ismi Virtual Table Tennis.

Bir masa tenisi oyunu olan Virtual Table Tennis 3 boyutlu grafikleri değişik alan seçimleri, turnuva modu olan ve multiplayer destekli olarak karşımıza çıkıyor, oyunun çıkış tarihi eskilere dayanmakta ve sürekli olarak gerek görüntü gerek oynanış açısından güncelleme alan bir oyun yani siz oyundan sıkılana kadar yeni güncelleme geliyor diyebiliriz.

Oyun dediğimiz gibi tekli veya çoklu oyuncu olarak oynanabiliyor, tekli oyun 3 adet seçenekle beraber gelmekte, isterseniz Beginner yani başlangıç seviyesinde isterseniz Normal istersenizde Professional olarak oyunu oynayabilirsiniz.

Ayrı olarak alıştırma normal ve turnuva modları bulunmakta bunları arasında seçim yaparak oyunu oynayabilirsiniz.

Oyun oynanış bakımından çok kolay ve kontroller gerçekten çok gerçekçi ve güzel yapılmış bir masa tenisi maçını aratmayacak nitelikte olacaktır oynayacağınız oyunlar.

Ekrana dokunarak kontrol ettiğiniz masa tenisi raketi ile gelen topları karşılamaya ve spinler atarak rakibinizi alt etmeye çalışmalısınız.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de Virtual Table Tennis uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir