metal-slug-androblog-andronetwork-muhyal
Merhabalar,

Herhalde hayatınızda en az 1 defada olsa bu efsane oyunu oynamışsınızdır. Metal Slug adlı oyun bana göre 90ların en iyi oyunu. Oyunu gelişen teknoloji ile birlikte artık mobil cihazlarımızda da oynayabiliyoruz. Ve size güzel bir haberimiz var! Oyunu SNK kısa bir süreliğine indirime sunmuş durumda.

Bir savaş strateji oyunu olan Metal Slug bir savaşı konu almakta, 2 boyutlu olan oyunda kontrol ettiğiniz asker ile amacınız düşman birlikleri yenerek sonraki bölüme ulaşmak.

Normal fiyatı $2.99 olan seri oyunlarını %67 ye varan indirimle beraber tanesi $0.99′dan edinebilirsiniz.

Ancak oyunu satın alacaklar için bir sorun mevcut,

Oyun Android 5.0 Lollipop işletim sistemli telefonlarda maalesef kullanılamıyor, ancak bundan önceki sürümlerde oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyunun kontrollerini ekran üzerindeki yön çubuklarıyla yapabiliyorsunuz ancak isterseniz ayrı olarak Bluetooth kontrollü cihazları da desteklemekte. Bu yönüyle konsoldan portlanmış bir oyuna göre çok ayrı bir yere sahip bence.

Bütün bunların dışında hayranları için kaçırılmayacak bir fırsat diye düşünüyoruz 🙂

Uygulamayı vereceğimiz linklerdeki Google Play bağıntısından satın alabilirsiniz.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de METAL SLUG uygulaması.  Fiyat 2₺

Google Play’de METAL SLUG 2  uygulaması. Fiyat2₺

Google Play’de METAL SLUG 3 uygulaması. Fiyat 2₺

Google Play’de METAL SLUG X uygulaması. Fiyat 2₺

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.