MuhYal:AndroNetwork Forum’a hoşgeldiniz!

5
590

Merhaba arkadaşlar siteyi ilk açtığımdan beri hep aklımda vardı forumda açıp daha geniş bir kitleye ulaşı destek vermek ancak bazı maddi manevi sebeplerden dolayı bir türlü vakit ayıramamıştım. Geçtiğimiz günlerde www.muhyal.com yani MuhYal: AndroBlog üzerinde bir değişliğe gitmeye karar verdim ve ilk önce sitenin Blogger ile olan bağlantısını kestim. Bir içerik yönetim sistemi ve entegre bir forum kurdum. Beğenmedim 🙂 Ki çok geçmeden bir şeyi yanlış yaptığımı fark ettim. O da: İnsanları, bu kitleye bende dahilim alıştıkları şeyden koparmaya çalışıyordum. Ve Muhyal: AndroBlog’u olduğu gibi öylece bırakmaya hem blog üzerinden paylaşım yapmaya hemde buradan destek vermeye karar verdim. Bir süre sonra blog üzerinden destek sistemini tamamen kaldıracağım ve bütünüyle AndroBlog üzerinde paylaştığım içeriğe buradan destek vereceğim, vereceğiz. Şimdiden anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

MuhYal:AndroNetwork Forum’a Git >>

Site henüz beta aşamasındadır. Üyelik sistemi açıktır. En geç 2 gün içerisinde kategorileri, forumları ve alt forumları tamamlarım. Siteye eklenmesini istediğiniz cihaz kategorisi ya da özellik var ise bu yazı altından bunu bana iletirseniz elimden geldiğince sisteme eklemeye çalışırım.
Bu arada şunu sizlere iletmekten gurur duyarım!
Artık sitemizde yayınlanan yazı içerisindeki dosya eklerini 15 gün içerisinde bütünüyle kendi dosya sunucumuza aktaracağım. Reklamsız, bekleme süresi olmadan indirmenin keyfini çıkarabileceksiniz.
Kolay gelsin.

Comments are closed.