Resim Çizmeyi Öğreten Uygulama: How To Draw – Easy Lessons

0
1180

how-to-draw-android-muhyal-androblog-andronetwork
Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere ve özellikle benim gibi resim yeteneği olmadığını düşünen arkadaşlara özel bir uygulama tanıtacağız 🙂

Uygulama sizlere ciddi anlamda resim çizmeyi öğretiyor tek yapmanız gereken yönergeleri uygulamak ve biraz pratik. Güzel bir kurbağa çizmek için önünüzde hiç bir engel yok.

Uygulamanın kullanımına gelir isek;

Uygulama sizlere onlarca seçenek sunmakta isterseniz bir tavşan isterseniz bir kurbağa hatta Rapunzel’i bile çizebilirsiniz.

Sizlere resmin zorluğuna göre adımlar sunmakta mesela Gatamelata gibi zor bir resimi çizmek için 16 adım gerekirken bir kurt çizmek 9 adımda mümkün olabiliyor ancak büyük adımlı resimlerden korkmanıza gerek yok uygulama kolay kullanışı sayesinde size yol gösterecektir tek yapmanız gereken çizmek istediğiniz resmi seçmek ve sanat eserlerinizi ortaya çıkarmak 🙂

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de How To Draw uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.