Samsung Galaxy S3 4.3 Resmi Güncellemesi

  1
  528

  5BI9300-5D-Samsung-Galaxy-S3-4.3-Resmi-G-C3-BCncellemesi

  Geçtiğimiz günlerde Galaxy S4’e  Android 4.3 güncellemesi gelmişti. Şimdi de Samsung’un aylardır beklettiği Galaxy S3 kullanıcılarına güncelleme haberi geldi. SamMobile’ın raporuna göre güncellemeler, İrlanda’da başladı.

  Eğer orjinal romunuz üzerinde bir modifikasyon yapmadıysanız cihazınıza güncelleme geldiğinde uyarı merkezinde bununla ilgili bir uyarı alacaksınız (ya da Ayarlar > Daha fazla > Cihaz hakkında > Yazılım güncelleme sekmesini kullanarak kendinizde kontrol edebilirsiniz). Samsung güncellemeleri kısım kısım dağıttığından Türkiye‘de bulunan cihazların güncellemesi şimdi değil, ancak önümüzdeki günlerde gerçekleşebilir.

  Beklemek istemiyor, hemen yükleyeyim diyorsanız şurada Samsung tarafından yayınlanmış olan (henüz SWC, VDI kodlu ülkelerde dağıtıma başlanmıştır..) güncelleme dosyalarını cihazınıza Odin ile yükleyebilirsiniz 🙂 Rom dosyaları Samsung Resmi sürümleri olduğundan cihazınız yükleme sonrası garanti dışı kalmayacaktır. (Odin ile yükleme sırasında oluşabilecek aksaklıklar elektrik kesintisi vb. hariç)

  Android 4.3 güncellemesinin Galaxy S3’e getirdiği yenilikler arasında:
  Galaxy Gear desteği,
  TRIM desteği,
  ANT+ desteği,
  Güncellenen temel arayüz öğeleri,
  Yeni Samsung klavyesi,
  Yeni GPU sürücüleri,
  Yeni kilit ekranı,
  Yeni ekran modları,
  SD karta taşıma işlevi,
  Kamerada yeni Sound and Shot modu,
  Yeni S-Voice,
  Tam ekran Samsung uygulamaları, yeni Samsung uygulamaları ve fazlası var.

   

  Comments are closed.