Samsung Galaxy S3 Mini (I8190/I8190L/I8190N/I8190T) için KitKat destekli CWM/TWRP Recovery

  8
  5471
   Samsung Galaxy S3 Mini (I8190/I8190L/I8190N/I8190T) için KitKat destekli CWM/TWRP Recovery
  Unutmayın! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

  Root Haklarını Atama İşlemi:

  1. Telefonunuza ait USB Sürücülerini indirin ve kurun.
  2. Odin programını indirin ve çalıştırın.
  3. Telefonunuza root haklarını atamak için gerekli olan dosyayı (recovery-clockwork-touch-6.0.2.7-golden.tar.zip) indirin ve boş bir alana çıkartın. Şimdi elinizde recovery-clockwork-touch-6.0.2.7-golden.tar.md5 isimli bir dosya olması gerekiyor.
  4. Güncel SuperSu uygulamasını indirin ve telefonunuzun hafızasına atın.
  5. Telefonunuzu download moduna alın (Ses kısma+Güç+Home tuşu kombinasyonu ve çıkan Warning! uyarısına ses açma tuşu ile yanıt vererek.)
  6. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve Odin programı ekranından PDA kısmından indirmiş olduğunuz recovery-clockwork-touch-6.0.2.7-golden.tar.md5 dosyasını seçip yükleyin.
  7. İşlem sonrası telefonunuzu kapatın ve Ses açma+Güç tuşu+Home tuşu kombinasyonu ile recovery menüsüne girin ve telefonunuzun hafızasına atmış olduğunuz SuperSu dosyasını install zip from the sdcard > choose zip from the sdcard menüsünden telefonunuzun hafızasına atmış olduğunuz SuperSu dosyasını seçin ve yes komutu ile yükleyin.

  Telefonunuzu yeniden başlattığınızda menünüzde SuperSu uygulamasını göreceksiniz.

  KitKat Destekli TWRP Recovery Yüklemek İçin:

  1. maclawstudio-TWRP-2.6.3.0-KitKat.zip dosyasını indirin ve telefonunuzun hafızasına kopylayın.
  2. Telefonunuzu kapatın ve CWM Recovery modunda tekrar açın.
  3. install zip from sdcard kısmından dosyayı yükleyin ve reboot system now komutu telefonunuzu yeniden başlatın.

  TWRP Recovery menüsüne girmek için ses açma+güç tuşu+home tuşu kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

  8 YORUMLAR

   • Senin gibi insanları sanırım para ile gönderiyorlar bana birisi gelir sağlam linke kırık der küfreder, senin gibi birisi gelir Kürtçe küfür eder. İnsan olun takıldığınız noktayı yazın küfür edene kadar ki yardımcı olabilelim. Sabır ile yayınlıyorum yorumlarınızı 😉

  Comments are closed.