Samsung Galaxy Tab 3 10.1 (P5210) Root Rehberi ve CWM Recovery Yükleme

5
3437

Samsung-Galaxy-Tab-3-10.1-P5210-Root-Rehberi-ve-TWRP-Recovery-Y-C3-BCkleme
Yükleme adımları:

Unutmayın! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.
  1. Odin v3.09 programını indirin ve masaüstünüze çıkartın.
  2. bindroid_cwm_p5210_santos10wifi.zip cwm recovery dosyasını indirin ve çıkartın. Çıkartılan klasör içerisinde recovery.tar.md5 dosyası olmalıdır.
  3. Root haklarını atamak için gerekli dosyayı indirin ve tabletinizin dahili hafızasına atın.
  4. Tabletinizi kapatın ve home tuşu+güç tuşu+ses kısma tuşu ile açın. “Warning!!” uyarısı alırsanız ses açma tuşuna bir defa basın.
  5. Download moduna girdikten sonra tabletinizi bilgisayarınıza bağlayın.
  6. Odin programını çalıştırın ve PDA kısmından recovery.tar.md5 dosyasını yükleyin (Re-partition seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun!)
Bu işlem ile cihazınıza CWM recovery yüklemiş olduk.. Şimdi root haklarını atayabiliriz..
  1. Tabletinizi kapatın ve home tuşu+güç tuşu+ses açma tuşu ile açarak CWM menüsüne girin ve “install zip from sdcard” seçeneğinden root.zip dosyasını yükleyin.

Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra Google Play üzerinden Root Checker uygulamasını yükleyip işlemin başarılı olup olmadığını test edebilirsiniz.

 

5 YORUMLAR

  1. Kardeşim lütfen yardım et dediğini yaptım tablet samsung galaxy tab 3 yazısında takılıyor
    öyle bekliyor

Comments are closed.