Merhabalar, bugün nette gezinirken bu haberi gördüm ve sizlerle de paylaşmak istedim. Çünkü ciddi anlamda gerçekten mest etti Galaxy Alpha‘nın bu görünüşü beni. Bildiğiniz gibi plastik telefon görünümünden kurtulmaya çalışıyor son bir yıldır Samsung. Bu nedenle ilk metal gövdeli cihazı olan Galaxy Alpha modelini yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürmüştü.

Bu cihazı her ne kadar yazılımsal olarak tam anlamı ile test etme fırsatı bulamasam da yan komşumuz benim iPhone 6’ıma inat gidip bu cihazı almıştı ve sadece bir defa elimde tutmuştum gerçekten görüntüsüne nazaran zarifti ve tam tersine oldukça hafifti hatta bana göre iPhone 5S & 6’dan bile hafifti.

galaxy-alpha-deri-muhyal.com

Muhtemelen yazıyı okumadan önce yukarıdaki videoyu izleme fırsatı bulmuşsunuzdur ben bunu umut ediyorum çünkü harbi harbi adamlar oturmuş ve işçiliklerini konuşturmuşlar sadece beyaz, pembe ve siyaha mecbur edilme kompleksinden kurtarmışlar bizi.

Bence bunu 100 adet ile sınırlı üretimden çıkarıp seri üretime geçirmeliler çünkü istiyorum bir tane. Samsung seni tebrik ediyorum sonunda erkek için adam gibi, kadın için taş gibi bir hatun edasında bir telefon üretmişsin 🙂

Sizleri cihazın daha net görüntüleri ile baş başa bırakayım:

galaxy-alpha-ozel-seri-muhyal.com