Sony Xperia Go CWM Recovery Yükleme

2
1070
Sony-Xperia-Go-CWM-Recovery-Y-C3-BCkleme
Uyarı: İşlem sadece ICS sistem üzerinde çalışmaktadır.

Telefonunuz root haklarına sahip ve bootloader kilidi kırılmış olmalıdır.
Sony Xperia Go telefonunuza root haklarını atamak için şu yazımızı, bootloader kilidini kırmak için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Unutmayın! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.
  1. Sony Xperia Go “lotus” cihazımıza ait CWM recover uygulamasını bilgisayarınıza indirin ve boş bir alana çıkartın.
  2. Çıkarttığınız klasör içerisinde bulunan install.bat dosyasını çalıştırın ve açılacak ekrandaki adımları izleyerek adımları tamamlayın.
İşlem tamlandıktan sonra cihazınıza CWM yüklenmiş olacaktır.. Güç tuşu ile aynı anda ses açma tuşuna basılı tutup, mavi ekran gelip, cihazınız titrediğinde bırakarak ve recovery moduna girebilirsiniz.

 

Paylaş
Bir Önceki İçerikSony Xperia Go Root Rehberi
Bir Sonraki İçerikSony Xperia Sola Root Rehberi ve CWM Recovery Yükleme

AndroBlog / AndroNetwork Forum kurucusu ve genel yayın koordinatörü. Biz bir aileyiz! Bilgisayar gurusu ve Android fanatiğiyiz! Root, özel rom ve modifikasyonları, recovery uygulamaları ve genel Android ipuçları hakkında yazıyoruz. En son Android telefon, tablet ve akıllı saat güncellemeleri için Facebook, Google+ ya da Twitter üzerinde bize katılabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Bilgi:Xperia go larda Cwm Recovery yüklemesinden sonra telefonu kapatıp yalnızca güç tuşuna basıyoruz. Ekrana SONY yazısı geldiğinde ses kısma (volume down) tuşuna sürekli bas çek ile Recovery ekranına gelebiliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen bir yorum girin
Lütfen adınızı girin