Türkiye’nin sosyal medya hizmetleri konusunda lider firması olan TYBİ’yi seçmeniz için birçok sebebiniz var. Bunlardan en temelleri, sunduğumuz hizmetlerdeki hızlı teslimatımız ve tabii ki güvenilirliğimiz. Türkiye’nin sosyal medya hizmetleri konusundaki ilk tercihi olan TYBİ’yi seçerseniz, asla pişman olmayacaksanız. Her daim kaliteli hizmetimiz ve destek ekibimizle hem satış öncesi hem de satış sonrasında yanınızdayız. Güvenilir, rahat ve kolayca ödeme yapabilir ve bizlerden destek alabilirsiniz.

TYBİ olarak, takipçi paketlerimizde iki farklı satın alım opsiyonu sunmaktayız. Bunlardan biri, Instagram Türk takipçi paketleri diğeri ise dünya genelidir. Her iki pakette de kullanıcılar tamamen gerçektir. Lakin, dünya genelinde Türk oranı %10-15 arasında iken, Türk kullanıcı paketlerinde ise %99 civarındadır. Müşterilerimizde bazı sorular geliyor, Örneğin: “Instagram aktif takipçi almaya için geldim ama gerçekten aktif mi?” gibi. Tüm paketlerimizdeki kullanıcılar aktiftir. Ucuz veya bedava yöntemlerle sistemimizi karşılaştıranlar oluyor, doğru bir karşılaştırma kesinlikle değil. TYBİ’den ücretli satın alacağınız hizmetler hem destek avantajıyla hem de takipçi kalitesiyle öne çıkacaktır. Bu konuda bir şüpheniz olmasın.

Gelişen bir dünyada ve özellikle çok gelişen bir Türkiye’de yaşıyoruz. Bu durumun bir sonucu olarak, sosyal medya mecralarını kullanan insanlarımızın sayısı da günden güne artış gösteriyor. Bu bağlamda, Instagram bizim vazgeçilmezimiz olan uygulamalardan biri. Herkes fotoğraf ve videosunun daha çok kişi tarafından yorumlanmasını ve talep görmesini ister. Bu aşamada, bireysel kullanıcılar fotoğraf ve videolarını daha fazla kişiye eriştirebilmek için Instagram yorum artırma gibi işlemler yaparken, kurumsal kullanıcılar da ürünlerinin daha çok ilgi çekebilmesi veya marka değerlerini arttırabilmek adına Instagram fotoğraf ve video yorumlama servislerimizden yararlanmakta. Instagram yorum satın alma işlemi hem kurumsal hem de bireysel profilleriniz için vazgeçilmez bir imkan olabilmekte. Instagram Türkçe yorum satın alma işlemi ile de tamamen organik ve doğal bir etkileşim elde edebilmeniz mümkün. yorum paketlerimiz; Instagram tek fotoğraf / video / gönderi için yorum edinilmesi üzerinedir, aylık değildir.

Yapılan araştırmalar sonucunda da görüldüğü üzere, Instagram’da sahip olduğunuz kullanıcı kitlesi ve buna paralel olarak videolarınızın aldığı izlenme sayısı, insanların gözünde önemli bir kriter haline geldi. Bu aşamada, TYBİ ekibi olarak Instagram’da izlenme satın alma işlemlerinde tarafınıza aktarılan izlenmelerin tamamının organik, gerçek ve aktif olduğunun garantisini vermekteyiz. Türk paketlerimizde, doğal ve gerçek Türk izlenmelere sahip olurken, dünya geneli paketlerimizde de yine aynı şekilde dünya genelinden tamamen gerçek ve aktif bir izlenme kitlesine sahip olacaksınız.

İnstagram Takipçi Satın Al
Kişisel veya Kurumsal Instagram hesaplarınızı kaliteli takipçilerle büyütmek sizin elinizde. %100 güvenli işlem garantisi TYBİ’de!

Instagram Beğeni Satın Al
TYBİ’den %100 Güvenli Instagram beğeni satın alma işlemi ile popülariteni saniyeler içerisinde arttırabilirsin.

Instagram İzlenme Satın Al
TYBİ’den %100 Güvenli Instagram izlenme satın alma işlemi ile popülariteni saniyeler içerisinde arttırabilirsin.

Instagram Yorum Satın Al
TYBİ’den %100 Güvenli Instagram yorum satın alma işlemi ile popülariteni saniyeler içerisinde arttırabilirsin.

CEVAP VER

Lütfen bir yorum girin
Lütfen adınızı girin