Tabletler İçin Microsoft Office Uygulaması Kullanıma Açıldı (Önizleme Sürümü)

0
668

Microsoft-Office-logo-Android-muhyal.com

Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere haber niteliği taşıyan bir uygulamadan bahsedeceğiz, uygulamanın ismi Microsoft Office evet yanlış duymadanız artık Office kullanımını tabletlerinizde gerçekleştirebileceksiniz. Office programlarını kullanan kişiler tarafından sevinçle karşılanıcak olan uygulama gümbür gümbür geliyor diyebiliriz 🙂

Geçtiğimiz Aralık ayında Microsoft’un erken görünüme açtığı Android tabletler için Office uygulaması önizleme sürümü yayınlandı, kayıt olduktan sonra onay beklenmesi gereken uygulama şu an için sadece tabletler tarafından destekleniyor.

Android, iOS ve Windows platformlarında kullanıma açılan uygulamayı Android kullanıcıları Google Play’den direkt olarak indirebilirler.

Microsoft’un büyük ümitlerle çıkardığı uygulama belkide ilerki zamanlarda Windows Phone platformlarında telefonlara yüklü olarak gelmeye başlayacak, kim bilir..

Şuan için sadece ARM tabanlı 7 ve 10.1″ aralığındaki tabletlerde aktif ve Android 5.0 Lollipop ve sonraki sürümleri destekleyen uygulama (Jelly bean veya öncesi Android sürümlü cihazlara yüklenemiyor) yakın zamanda gerekli güncellemeleri alacak gibi gözüküyor.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden edinebilirsiniz.

Google Play’de Microsoft Word Preview uygulaması.

Google Play’de Microsoft PowerPoint Preview uygulaması.

Google Play’de Microsoft Excel Preview uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir