MuhYal: AndroBlog sitesi içerisinde kullanılan ticari markalar ve telif hakları:

Google, Google logosu, Android, Android logosu, Google Play, Google Play logosu, Android Market, Android Market logosu, Google Apps, Google Takvim, Google Checkout, Google Earth, Google Latitude, Google Maps, Google Talk, Gmail, Picasa ve diğerleri Google Inc.’in ticari markalarıdır.

Google Inc’e ait izinler ile ilgili detaylı bilgi edinmek için şu sayfaları ziyaret edebilirsiniz.
Google Marka Özelliklerinin Üçüncü Taraflarca Kullanımı İçin Yönergeler
Google Marka Özellikleri Şartlar Ve Koşulları

Microsoft, Windows, ActiveSync, Outlook, PowerPoint, Windows Media, Windows Vista ve Word, Birleşik Devletler’de ve/veya diğer ülkelerde Microsoft Corporation’ın tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

Bluetooth ve Bluetooth logosu, Bluetooth SIG, Inc.’nin sahip olduğu ticari markalardır.

Adobe ve Reader, Adobe Systems Incorporated’ın ticari markalarıdır.

Wi-Fi, Wireless Fidelity Alliance, Inc.’ın tescilli ticari markasıdır.

microSD, SD Card Association’ın ticari markasıdır.

Facebook, Facebook, Inc.’nin ticari markasıdır.

Twitter, Twitter, Inc.’ın ticari markasıdır ve lisanslı olarak kullanılmaktadır.

Flickr, Yahoo! Inc.’in ticari markasıdır.

DLNA, Digital Living Network Alliance’ın kayıtlı ticari markası, DLNA disk logosu hizmet markası ve DLNA Certified ticari markasıdır.

Kobo ve Kobo logosu, Kobo Inc.’in ticari markalarıdır

iOS, iPhone, iPad, iPod, iTunes, Apple Inc.’in ticari markasıdır.

Bu belgede adı geçen tüm diğer şirket, ürün ve hizmet adları, kendi sahiplerinin ticari markaları, tescilli ticari markaları veya hizmet markalarıdır.

MuhYal.com, bu belgedeki teknik hatalarda veya yazım hatalarından dolayı ya da bu belgenin kullanılması nedeniyle meydana gelebilecek arıza veya bağlantılı zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Bilgiler, herhangi bir tür garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanmıştır ve önceden haber verilmeden değiştirilebilir. MuhYal.com, dilediği zaman önceden haber vermeksizin bu belgenin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu belgenin hiçbir bölümü, MuhYal.com’un yazılı izni alınmaksızın fotokopi çekme, kaydetme veya bir depolama sisteminde saklama da dahil olmak üzere elektronik veya mekanik hiçbir biçimde çoğaltılamaz ya da iletilemez veya herhangi bir dile çevrilemez.

Son düzenleme: 23.11.2013 23:03