[ROM][14 Ocak] Android Revolution HD 33.1|High Quality&Performance|Sense5|4.18.401.3

washburn_x

Kayıtlı kullanıcı
23.01.2013
1,968
1,186
5,557
31
izmir
Recovery
cwm
Cihaz
HTC One X
Gitar Penası Yoktu Bence Ben Biraz Tez Canlı Olduğum İçin Bi Maaş Kartının yanlarını biraz ıncelttim sonra onla açtım her türlü acılıyor ama ilk başta bu bataryanın tuttugu yapışkan acılmasını bayağı bi zorluyor dikkatli olmak lazım :D o tırnak konusunada biraz dikkat edin cok fazla yukarı kaldırırsanız hemen kırılıyor ki benim başıma geldi HTC o maldan Biraz kaçırmış galiba :)))
Yok HTC çalmış değil, her telefonda böyledir o antenler altın kaplama oluyor :D ki yılda dünyada atığa çıkan elektronik eşyalardan çıkan altını hatta altın dışındaki diğer değerli metallerin ne kadar olduğunu bilseydiniz bir kez daha düşünürdünüz :D Türkiye'de de yavaştan çalışmalar başladı bu konuyla ilgili gerçekten geri dönüşüm önemli :)

aLbatRos53

Kayıtlı kullanıcı
05.09.2013
68
0
452
Yok HTC çalmış değil, her telefonda böyledir o antenler altın kaplama oluyor :D ki yılda dünyada atığa çıkan elektronik eşyalardan çıkan altını hatta altın dışındaki diğer değerli metallerin ne kadar olduğunu bilseydiniz bir kez daha düşünürdünüz :D Türkiye'de de yavaştan çalışmalar başladı bu konuyla ilgili gerçekten geri dönüşüm önemli :)
Hocam Bunu Öğrendim Kırılan Parçayı Kağıda sarıp cüzdanıma koydum biraz daha dursun türkiye işi çözünce satarım :)) ancak dediğim gibi telefonun tadını şuan alıyorum elime yeni bi telefon geçmiş gibi oldu :d

selcukbey

Kayıtlı kullanıcı
04.06.2013
195
30
557
Daha once bikackez actim tirnaklari kaldirdim ama lehim isine cesaret edemedim:D

aLbatRos53

Kayıtlı kullanıcı
05.09.2013
68
0
452
Daha once bikackez actim tirnaklari kaldirdim ama lehim isine cesaret edemedim:D
Hocam valla allah kerim dedim ne olursa olsun. Zatenmmodemin yanında olmadığımda nete baglanamiyordum yaptım lehimi hiç bir sorun yok :) hatta dalga geçer oldum benim bağlandığım yerde başkası bağlanamiyor :)

selcukbey

Kayıtlı kullanıcı
04.06.2013
195
30
557
Hocam valla allah kerim dedim ne olursa olsun. Zatenmmodemin yanında olmadığımda nete baglanamiyordum yaptım lehimi hiç bir sorun yok :) hatta dalga geçer oldum benim bağlandığım yerde başkası bağlanamiyor :)
vay anasını o kadar etkılı yanı du vıdeoya bıda bakım