xperia z tuş kilitlenmeme sorunu

eneserk

Kayıtlı kullanıcı
31.08.2013
4
0
377
merhaba arkadaşlar uzun bir süredir cyanogenmod 10.2 kullanıyodum bugün orjinal tr 4.1.2 yükledim ve tus kilidine bastıgımda pembe bi ekranda xperia z yazan birşey geldi sonra sinematik oynamaya başladı ve sürekli devam etti ne zaman tuş kilitlesem 1-2 saniye sonra aynı şey oluyodu 4.2.2 yükledim yine orjinal türkiye ve farklı sitelerden belki o adamda sorun vardır diye yine aynı şey var ne yapmam gerek açık uygulamalardada gözükmüyor tuş kilitleyemiyorum sürekli kendi kendine sinematik döndürüyo sarjı harcıyo

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
31.05.2013
1,667
592
4,557
merhaba arkadaşlar uzun bir süredir cyanogenmod 10.2 kullanıyodum bugün orjinal tr 4.1.2 yükledim ve tus kilidine bastıgımda pembe bi ekranda xperia z yazan birşey geldi sonra sinematik oynamaya başladı ve sürekli devam etti ne zaman tuş kilitlesem 1-2 saniye sonra aynı şey oluyodu 4.2.2 yükledim yine orjinal türkiye ve farklı sitelerden belki o adamda sorun vardır diye yine aynı şey var ne yapmam gerek açık uygulamalardada gözükmüyor tuş kilitleyemiyorum sürekli kendi kendine sinematik döndürüyo sarjı harcıyo
sanırım bu android 4.2.2 nin yeni özellğihtc one x de de şarj olurken ekranı kapatmadan animasyonların oynamasını sağlayan bir seçenek var ekran ayarlarına bakın bunun için

eneserk

Kayıtlı kullanıcı
31.08.2013
4
0
377
sarj olurken degilki sürekli böyle ama bakiyim ayarlara

Screenshot_2013-09-04-16-40-58.jpg ilk böyle bir ekran geliyo ondan sonra xperia z sinematiği reklam gibi bişey insanların yüzü gülümsüyolar falan ama şarj bitip duruyo telefon sürekli aktif

eneserk

Kayıtlı kullanıcı
31.08.2013
4
0
377
farklı bi rom yükledim xda developersdan yine 4.2.2 türk olmayan sorun geçti sanırım benim indirdiğim yerde sorun vardı teşekkürler ilgilendiğiniz için iyi akşamlar