Turkcell T40 Root Rehberi (Framaroot)

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Turkcell T40 telefonunuza Framaroot uygulaması ile 3 adımda nasıl root haklarını atayabileceğimizi öğreneceğiz.

Unutmayın! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

Yükleme:

  1. İlk olarak Framaroot 1.6.1 sürümünü indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz .apk uzantılı dosyayı telefonunuzun hafızasına atın.
  3. Menünüzden Framaroot’u çalıştırın ve uygulama içerisinden Gandalf yöntemini seçip Root butonu ile yükleyin.

Telefonunuzu yeniden başlattığınızda SuperSU uygulaması yüklendiğini göreceksiniz.

Tebrikler başarıyla Turkcell T40 telefonunuza root haklarını atamış oldunuz.

36 YORUMLAR

  1. Bu yöntemi biliyorum ancak şu anda olduğum yerde bilgisayar olmadığı için telefondan bir yöntem arıyorum

  2. Telefonum lg l5 ( e-612) android version 4.1.2 onceden framaroot ile oluyordu yakin zamanda yazilim guncellemesi geldi kucuk boyutlu, guncelleyebilmek icin root kaldirdim guncelledim ve bidaha framaroot ile rootlayamadik aragornda fail diyor ve her gandalf deyisinde program atiyor kapaniyor. eskden oluyodu artk neden olmuyor. Lutfen yardm edin

  3. Yok ne demek 🙂 Sorun yok da saat 20.00 senin için akşam sayılırsa tekrar hatırlatayım 🙂

  4. Dostum sagol supersu geldi ama bu seferde supersu kodlansin mi diyor cwm olmadigi icin normal diyorum kodlama yuklenemedi diyor. Neden kodlanamiyor

  5. telefonum t40 ekranı karardı ve hiç birşey gözükmüyor, açılıyor fakat ekran gelmiyor telefoncuya gittiğimde filmini değiştirmek için 70 tl istedi ben telefonuma ne yapabilirim ?

Comments are closed.