Anasayfa Root Rehberleri Turkcell T40 ...

Turkcell T40 Root Rehberi (Framaroot)

4127
36
Paylaş
Turkcell T40 Root Rehberi (Framaroot)

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Turkcell T40 telefonunuza Framaroot uygulaması ile 3 adımda nasıl root haklarını atayabileceğimizi öğreneceğiz.

Unutmayın! Cihazınızın sistem tarafında yapacağınız herhangi bir modifikasyonda garanti dışı kalırsınız. Uygulamadan doğabilecek tüm sorumluluk uygulayıcıya aittir. Cihazınızın sürücüleri yüklü değilse yükleyin ve işlemlere ondan sonra başlayın. Bu işlemleri yapmadan önce kişisel ayarlarınızı ve verilerinizi yedekleyin. Cihazınızın Ayarlar > USB hata ayıklama modunun etkin, pil seviyesinin en az yüzde 50 olduğundan emin olun.

Yükleme:

  1. İlk olarak Framaroot 1.6.1 sürümünü indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz .apk uzantılı dosyayı telefonunuzun hafızasına atın.
  3. Menünüzden Framaroot’u çalıştırın ve uygulama içerisinden Gandalf yöntemini seçip Root butonu ile yükleyin.

Telefonunuzu yeniden başlattığınızda SuperSU uygulaması yüklendiğini göreceksiniz.

Tebrikler başarıyla Turkcell T40 telefonunuza root haklarını atamış oldunuz.

36 Yorum

  1. Telefonum lg l5 ( e-612) android version 4.1.2 onceden framaroot ile oluyordu yakin zamanda yazilim guncellemesi geldi kucuk boyutlu, guncelleyebilmek icin root kaldirdim guncelledim ve bidaha framaroot ile rootlayamadik aragornda fail diyor ve her gandalf deyisinde program atiyor kapaniyor. eskden oluyodu artk neden olmuyor. Lutfen yardm edin

  2. telefonum t40 ekranı karardı ve hiç birşey gözükmüyor, açılıyor fakat ekran gelmiyor telefoncuya gittiğimde filmini değiştirmek için 70 tl istedi ben telefonuma ne yapabilirim ?

Peki siz bir yorum yapmak ister misiniz?

Lütfen yorumunuzu yazın!
Adınızı yazın