GTA-Vice-City-muhyal-androblog-andronetwork
Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere yılların eskitemediği, efsaneler içerisinde yer alan belkide %90’ınızın en azından ilk görevini yaptığı efsane oyun Grand Thef Auto: Vice City’den kısaca bahsedeceğiz.

Oyunu bilgisayardan oynamaya alışmış olsak ta telefon modelinin de kesinlikle bir eksiklik içermediğini söylemek istiyorum, gözünüzü kırpmadan oyunu satın alabilirsiniz.

Ayrıca telefon sürümünde oyunda daha iyi bir deneyim yaşamanız için HD’leştirme çalışması yapılmış ve oyun gerçekten bilgisayarın verdiği zevkin belkide daha iyisini sunmakta sizlere.

Oyunun fiyatı 10,49₺ olarak belirlenmiş, kısa sürede 500bin adet indirilen oyun 4,1 puanıyla GTA serisi hayranlarının oyundan ne kadar memnun olduğunun bir göstergesi…

Oyunu bilmeyenler için kısaca tanıtalım 🙂

1980′lerde geçen oyunda Vice City deki Tommy adlı karakteri temsil etmektesiniz, şehirde istediğinizi yapabildiğiniz oyunda isterseniz bir seri katil isterseniz bir polis hatta itfaiye şoförü yada insanları kurtarmak için ambulans şoförü bile olabilirsiniz ancak size öncelikli olarak tavsiyemiz görev yapmanızdır 🙂

Oyunun hikayesine gelir isek,

Kontrol ettiğiniz Tommy adlı karakter 15 yıl boyunca hapiste yatmış ve yeni çıkmış bir kişidir. Aldığı tehditler vb. şeyler yüzünden ailesini  Sonny Forelli’den korumaya çalışmaktadır.

Şehirde gerçekleşen çatışmalar ve görevlerinin sizi götürdüğü yol sonucunda Vice City’nin gerçek hakimini belirlemiş olacaksınız…

İyi eğlenceler.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Google Play’de GTA Vice City uygulaması.

Bu uygulamanın kurulumu, indirilmesi ya da kullanımı esnasında bir problem ile karşılaşırsanız lütfen bunu bizimle paylaşın.

Ve unutmadan lütfen sadece bir kaç saniyenizi ayırarak bu uygulama hakkındaki görüşünüzü bizimle paylaşın. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir.